_

Biz Kimiz?

Koloğlu Holding bünyesinde yer alan Armin Elektrik AŞ’nin sahibi olduğu şirketimiz 01.01.2018 tarihinde üretime başlamıştır. 

 

Yeni, yenilikçi, dinamik, orta gerilim şalt ekipmanlarının ve alçak gerilim panolarının üretimi konusunda yüksek teknoloji ve hızlı büyüme hedeflerine sahiptir.

 

Tesisimiz yıllık 10.000 adet Hava Yalıtımlı Metal Mahfazalı Modüler Hücre 1.500 adet Metal Clad Hücre, 2.400 adet Beton Köşk, 1.000 adet Sac Köşk ve 8.000 adet Alçak Gerilim Dağıtım Panosu üretim kapasitesine sahiptir. Böylelikle, sektördeki taleplere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyor, hedeflerimizi her geçen gün büyüterek ilerliyoruz.

_

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanda, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

_

Misyonumuz

Öncü olma ve fark yaratma ilkeleri temelinde şekillenen bir yatırım politikası uygulayarak, ileri teknoloji kullanımı, özverili insan kaynağı ve bilgi birikimi doğrultusunda belirlenen kurumsal kalite hedeflerine dayalı hizmet sunmak.

_

ÜRETİM KAPASİTESİ (YILLIK)

➢Hava Yalıtımlı Metal Mahfazalı Modüler Hücreler: 10.000 Adet
➢Metal Clad Hücreler: 1.500 Adet
➢Beton Köşkler: 2.400 Adet
➢Sac Köşkler: 1.000 Adet
➢Alçak Gerilim Panoları: 8.000 Adet

40 yıllık köklü bir geçmiş…  

Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ve başarıyla tamamlanmış dev projelerle ülkemizin kalkınmasında alınan etkin rol…

Türkiye’yi ve Türk insanını temsil etmenin bilinciyle gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza…

Yerkürenin farklı coğrafyalarında yaptığı işlerle adından söz ettiren, dünya devi bir şirket… 

Koloğlu Şirketler Grubu’nun “Amiral Gemisi” olan ve grubun bu günlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen Kolin İnşaat’ın temelleri, Koloğlu Ailesi’nin mühendis fertleri tarafından 1977 yılında Elazığ’da atıldı…

 

Armin Elektrik, yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların teminini sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek şahıs gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir

Elektromekanik, enerji iletimi-üretimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve bilahare bakımlarının yapılması dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

_

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

➢ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası
➢ ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası
➢ ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sertifikası
➢ ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası
➢ ISO 50001:2018 Enerji Yönetim Sistemi Sertifikası

_

Uluslararası Akredite Laboratuvarlardan Tip Testi Raporları