Biz Kimiz

Kolin Holding bünyesinde yer alan Armin Elektrik A.Ş.’nin sahibi olduğu şirketimiz 01.01.2018 tarihinde üretime başlamıştır.

Yeni, yenilikçi, dinamik, Orta Gerilim Şalt Ekipmanları’nın ürünleri ve üretimi konusunda yüksek teknoloji ve hızlı büyüme hedeflerine sahiptir.

İlk yıl, 3.500 adet Metal Mahfazalı Modüler Hücre ve 750 adet Beton Köşk gibi ciddi üretim rakamlarına ulaşmıştır.

Yıllık 10.000 adet Metal Mahfazalı Modüler Hücre, 4.000 adet Metal Clad ve 2.500 adet Beton Köşk üretim kapasitesine sahiptir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanda, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Çalışanlarımız ve Paydaşlarımız

  • Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.
  • Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; ürettiğimiz yüksek teknolojik ürünler ile, ülkemize, grubumuza, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza net katma değer yaratmak.
  • 200 çalışan ile Türkiye istihdam gücüne katkı. Hedef 2023 yılında 1.000 çalışan.

40 yıllık köklü bir geçmiş…  Kolin İnşaat.

Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ve başarıyla tamamlanmış dev projelerle ülkemizin kalkınmasında alınan etkin rol…

Türkiye’yi ve Türk insanını temsil etmenin bilinciyle gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza…

Yerkürenin farklı coğrafyalarında yaptığı işlerle adından söz ettiren, dünya devi bir şirket… Kolin İnşaat!

Kolin Şirketler Grubu’nun “Amiral Gemisi” olan ve grubun bu günlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen Kolin İnşaat’ın temelleri, Koloğlu Ailesi’nin mühendis fertleri tarafından 1977 yılında Elazığ’da atıldı…

Armin Elektrik, yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların teminini sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek şahıs gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir

Elektromekanik, enerji iletimi-üretimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve bilahare bakımlarının yapılması dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

Bilgilendirme Dökümanları

KVKK BİLGİLENDİRMESİ
KAMERA İZLEME POLİTİKASI
KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILMASI POLİTİKASI
MÜŞTERİ AYDINLATMA POLİTİKASI