Yanınızdayız…
    Enerji üretim, iletim ve dağıtım sektöründe  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin içinde bulunduğumuz durumdan en az etkilenmesi için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için buradayız.  

    Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı her şeyden çok daha önemli. Korona virüs (COVID-19) tedbirlerimizle yola devam ediyoruz.  COVID-19 ile ilgili Dünya Sağlık Örgütü ile ulusal sağlık kurumlarından gelen bilgi ve tavsiyeleri dikkatle takip ediyoruz. Tüm önerileri titizlikle uygulamaya alıyoruz. 

    Müşterilerimizin taleplerini ve korona virüsün neden olduğu olağanüstü koşulları göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizin tedarik edilmesini sürdürebilmek amacıyla faaliyetlerimizi hiçbir kesintiye uğratmadan mevcut durumun zorluklarına göre uyarladığımızı ve hazır olduğumuz konusunda sizleri bilgilendirmek istedik. 

    Müşterilerimizin iş devamlılıklarını koruyabilmeleri için onlara yardım ediyor ve kendileri için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz. İletişim halinde kalabilmek ve onlara destek olmak için sanal teknoloji ve yöntemlerden yararlanıyoruz.

   Satış sonrası servis hizmetlerimiz de kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Bu zor zamanda çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza yardım etmek ve onlara destek olmak üzere yanlarındayız. Kesintisiz şekilde yanınızda olmak için gerekli tüm kaynaklara sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. 

   Talebinize göre şekillendireceğimiz çözümler için sizinle iş birliği yapmaya hazır olduğumuzu bildirir, sağlıklı günler dileriz.

Tüm sorularınız için sales@armtek.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.